Loading Icon Black

Christophe i jego Speedster Mistrzami Francji!

9 czerwca, 2011

Christophe Charon wraz z nawigatorem Alexandre Bouin zajęli na Mistrzostwach Francji pierwsze miejsce lecąc na najnowszej paralotni samostatecznej Speedster wykonanej w wersji dwumiejscowej (33m2). Były to trzecie mistrzostwa w kategorii tandemowej. Christophe odebrał swojego nowego Speedstera na 10 dni przed mistrzostwami i odbył tylko 3 loty treningowe zanim wystartował w konkurencjach zawodów.

Warunki meteo panujące na Mistrzostwach Francji były w tym roku chyba najbardziej wietrzne i turbulentne jak do tej pory w ogóle. Christophe stwierdził, że prędkość i odporność Speedster’a na podwinięcia podczas konkurencji rozgrywanych w silnych turbulencjach była głównym atutem jego skrzydła, a stabilność w połączeniu z łatwym startem i precyzją lądowań sprawiły, że wygrywanie stało się przyjemnością 🙂

Speedster jest obecnie w sprzedaży w 4 rozmiarach, a piloci na całym świecie chwalą sobie jego dużą prędkość, łatwość startów i komfort jaki daje pilotom podczas lotów. Nieważne, czy Twój ciężar kwalifikuje Cię do skrzydła o wielkości 24m2 czy do 30m2, bo zawsze możesz być pewien, że Speedster zapewni Ci najwyższe prędkości w tej te klasie sprzętu, oraz jak uważamy najłatwiejszy ze wszystkich skrzydeł Reflex na świecie start i największą zwinność podczas manewrowania!

Z pozdrowieniem, OZONE Team Polska