Loading Icon Black

Speedster 19m gotowy – można zamawiać!

12 marca, 2012

Na fali sukcesu paralotni Speedster w odpowiedzi na zapotrzebowanie doświadczonych pilotów PPG właśnie wypuściliśmy najmniejszą wersję tego znakomitego skrzydła. Nowy Speedster ma powierzchnię 19m2, oraz posiada certyfikację EN z prób obciążeniowych (bez testów w locie) i lata jeszcze szybciej niż w większych wersjach rozmiarowych!

Speedster 19 pomyślany jest dla doświadczonych pilotów PPG, którzy poszukują szybkiego i zwinnego skrzydła podczas lotów na najwyższych prędkościach. Speedster 19 zachował cechy większych braci, takie jak łatwość startu i sterowania, dobrą stabilność i komfort podczas lotu.

Pilot Ozone Team Mathieu Rouanet stwierdził: “Speedster jest obecnie paralotnią którą przeważnie wybieram do lotów. Ma świetną prędkość i jest najszybszą paralotnią na której do tej pory latałem, ale jednocześnie posiada ona wspaniałą zwinność i bardzo łatwo startuje. Speedster jest doskonałą mieszanką stabilności profilu reflex, dużej prędkości i łatwości użytkowania cehującej sprzęt Ozone. Jest to paralotnia odpowiednia dla szerokiej grupy pilotów. Czułbym się komfortowo dając w pełni certyfikowanego Speedster’a pilotom początkująco-średniozaawansowanym, a także ekspertom chcącym szybkiego skrzydła z łatwym startem. Speedster 19 jest rozmiarem, na którym latam w wielu konkurencjach slalomowych i zawodach – większe obciążenie powierzchniowe skrzydła pozwala mi na wykonywanie ciasnych zakrętów na dużych prędkościach przy zachowaniu stabilności skrzydła na najwyższych prędkościach lotu. Speedster’a 19m polecałbym doświadczonym pilotom.”