Loading Icon Black

Ozone Power: Wskazówki i Triki PPG

22 września, 2011

Niedawno ukazała się najnowsza płytka DVD dla naszych wszystkich zmotoryzowanych przyjaciół PPG na świecie!
Płyta tak jak sądzimy może zawierać najwięcej pożytecznych informacji wśród wydawnictw jakie się ukazały w świecie PPG. Jesteśmy zadowoleni, iż mogliśmy ją wydać i udostępnić szerokiej rzeszy entuzjastów paralotni z napędem latających na całym świecie. Płytka dostępna tylko w języku angielskim. Znajdziecie tam ponad 2 godziny materiałów informacyjnych poprzeplatanych ujęciami “akcji” 🙂

Piloci: Mathieu Rouanet, Alex Coralie i Jean Mateos, Chad Bastian, Paul Mahony, oraz znakomici goście. Tym sposobem najbardziej doświadczeni piloci PPG świata opowiadają o wszystkim co nas interesuje, poczynając od wskazówek co do obsługi silnika, przez porady nt. startów w warunkach bezwietrznych, albo przy silnych wiatrach, o efektywnym manewrowaniu skrzydłem PPG w locie itd.

Płyta ta zawiera ogromną ilość informacji, ale dzięki obszernemu menu łatwo jest znaleźć na niej interesującą nas część całości. Jeśli zmęczy Was nauka to dla odpoczynku w łatwy sposób można wybrać świetne ujęcia z niesamowitych lotów w różnych regionach świata!

Płyta DVD jest w sprzedaży i można ją zamówić kontaktując się z nami 🙂

Pozdrowienia od Teamu OZONE!