Loading Icon Black

Zaktualizowany podręcznik SPEEDSTER

13 maja, 2011

W świecie paralotni PPG ciągle jest brak dostatecznej wiedzy i świadomości roli, jaką pełni w paralotniach napędowych profil samostateczny, czyli tzw. profil REFLEX. Profil ten znacznie podnosi stabilność paralotni skonstruowanych do latania z napędem PPG, sprawiając że staje się ona bardziej odporna na podwinięcia. Jednakże w pewnych przypadkach aktywny pilotaż jest ekstremalnie istotny i nie można uwierzyć w to, iż użytkowanie paralotni z profilem samostatecznym sprawi, że umiejętności pilota mogą być mniejsze, a aktywny pilotaż paralotni staje się zbędny. Spróbowaliśmy wyprostować ten równie powszechny co nieprawdziwy pogląd o skrzydłach samostatecznych w najnowszej instrukcji eksploatacyjnej skrzydła SPEEDSTER, który można już ściągnąć klikając w link poniżej (wersja angielska).

Podręcznik obsługi SPEEDSTER’a jest nieco odmienny w porównaniu do innych do tyczących skrzydeł PPG, ponieważ SPEEDSTER jest całkiem nowym i innym skrzydłem. SPEEDSTER wyposażony w profil Reflex ma cechy, jakich nie posiada żadne z naszych skrzydeł PPG, co przekłada się na jego zakres prędkości użytkowych i imponującą szybkość lotu. Podczas gdy SPEEDSTER zaczyna słynąć ze swojej dużej prędkości przelotowej, to skrzydło posiada także dużą nośność, zwinność i daje pilotowi poczucie komfortu podczas lotu. Wszystkie te cechy razem wzięte są równie ważne i sprawiają w sumie, że SPEEDSTER jest tak mocno wyróżniającą się od rynkowej konkurencji, ekscytującą paralotnią.

Kliknij TUTAJ aby pobrać nowy zaktualizowany podręcznik obsługi paralotni PPG SPEEDSTER. Pozdrowienia od naszego Team’u i miłego paramotoringu!