Loading Icon Black

Matt i Rob lecą przez Nową Zelandię

31 stycznia, 2011

Rob Whittall, jeden z założycieli OZONE i obecnie projektant latawców holujących i skrzydeł do speed-flyingu wspólnie z Mattem Taggartem, zarządzającym dyrektorem OZONE Kites, polecieli do Nowej Zelandii na mały przelocik XC na swoich paralotniach Viper2.

Matt i Rob posiadają długą historię w świecie paralotniowym, Matt jest zawodnikiem klasyfikowanym w PWC, a Rob dawnym mistrzem świata, ale obecnie spędzają większość swojego czasu wisząc pod latawcem czy nad śniegiem, czy też nad wodą. Jednakże niedawno zabrali ze sobą dwa napędy PPG żeby oblecieć swoje strony w Nowej Zelandii. I właśnie do realizacji ich wymarzonej przygody idealnie nadają się maszyny, które zabrali ze sobą.
Paralotniarstwo PPG jest kapitalnym sportem jak wszyscy wiemy, a wyprawy takie jak ta są warte każdego wysiłku – lecąc przed siebie pomiędzy chmurami i podziwiając cudowne krajobrazy z powietrza, przemierzając samotnie błękitne niebo..

Wielkie brawa dla Matta i Roba od całej reszty Teamu Ozone z zimowej Francji! Jesteśmy szczęśliwi że podobają im się ich skrzydła i życzymy przyjemnego lotu.